Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam 79

Nie mam łaknienia, ból pleców, rak trzustki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam 79
Od 4 miesięcy nie mam łaknienia. Mam kłucia po lewej stronie przy żebrze i zaczęły bolec mnie plecy. Miałem wykonane badania krwi, USG jamy brzusznej, kolonoskopię, gastroskopię (wykryto helicobakter). Ukończyłem brac 2 antybiotyki na tą bakterię. Pozytywne jest to, że przytyłem mimo braku łaknienia. Mój stolec jest nieco jasniejszy niż zawsze. Brzmi to jak typowe objawy raka trzustki. Mam 30 lat, a boję się jak dziecko. Lekarz powiedział mi, że to depresja i zaczęłem brac EFFECTIN ER 75. Biorę nieco ponad 2 tygodnie i nic. Zapomniałem dodac, że codziennie budzę się w nocy między 4 i 5tą rano i tylko się kręcę. Zauważyłem, że te bóle pleców zaczęły mnie bolec jak zaczęłem brac Effectin i jak wykonuję jakąs pracę, to przez następne 2 dni tylko mnie łupie z tyłu zwłasza pod łopatkami. Jak siędzę lub się schylam to mam takie mrowienia po lewej stronie żeber i łopatki. Proszę o pomoc, czy to już koniec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy poziom bilirubiny rónież był badany (krew i mocz)? Jasny stolec może wskazywać na niedrożność przewodów żółciowych. Objawy (bezsenność, wierczenie się) są typowymi objawami depresji reaktywnej. A leki zaczynają działać dopiero po 2-3 tygodniach. W tym czasie niektóre dolegliwości mogą się nasilić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam 79
Bilirubina, mocz, AST, ALT, Amylaza wszystko bylo bardzo dobre, OB po 1 h 10. Wstajac rano nie czuje zmeczenia, a po okolo 2 godzinach mam uczucie jakbym mogl zasnac na stojaco. W pracy klucia w okolicach zebra nie sa czeste, dopiero kiedy wracam do domu i zjem cos to mam klucia i zaczyna sie takie mrowienie na plecach. Moje stolce sa bardzo obfite i wygladaj jak mussli (mozna tam znalezc wszystko). Martwie sie ze biore Effectin ER juz 4 tydzien i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Przerzuć się na paroksetynę (Seroxat 20mg) i poproś lekarza o jakieś leki przeciwbólowe... Namoje twoje problemy mają podłoże nerwowe, a nie rak trzustki *]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.