Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawej części odbytu i prawego pośladka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. od dwoch tygodni mam problem z bolacym odbytem. zaczello sie to nagle poszedlem do lazienki zrobilem kupe i po jej zrobieniu zaczal mnie bolec. bol byl tak duzy ze nie dalem rady isc. nastepnego dnia to samo. na papierze nie ma sladu krwi przy robieniu kupy i na kupie rowniez. poszedlem do chirurga ktory wlozyl mi palec w odbyt i powiedzial ze mam zylaki. zapisal masci lidoposterin i prosterisan H. niestety smaruje juz tydzien i zadnej poprawy a nawet jest gorzej gdyz boli mnie caly dzien z tym ze bol jest taki ze dam rady chodzic. dzis jak robilem kupe wyczulem malego guzka obok odbytu ktory jest bolesny i on powoduje ten bol to prawego posladka gdyz jak go dotchnalem to wlasnie byl ten bol. po zrobieniu kupy guzek sie schowal. dodam ze nie mam problemu z regularnymi kupami sa one doslownie co do minuty kazdego dnia i sa normalne miekkie. przy robieniu kupy nie czuje wiekszego bolu. boli mnie jak chodze jak siedzie doslownie caly czas. jak robie goraca kapiel to znika poczym pojawia sie odrazu po wyjsciu z wody. boli mnie jak zlapie sie za prawy posladek nawet i proboje go pociagnac w prawo. zauwazylem rozniez duza ilosc gazow od momentu jak zaczal bolec mnie odbyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne jakiś ostry stan zapalny żylaków odbytu, trudno do opanowania. Trzeba ponownie udać się do chirurga na kontrolę i pewnie chirurg zmieni leczenie z uwagi na nieskuteczność poprzedniego. Jest wiele środków farmaceutycznych stosowanych w przypadku objawowych żylaków odbytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

witam. wiec po kkliku dniach zrobil mi sie guzek ktory pekl. wyciekla z nigo straszna ilosc ropy i bol ustapil, lecz co jakies dwa dni zbiera mi sie w tym miejscu znowu i znowu peka. generalnie nic nie nie boli ani podczac oddawania stolca ani wogole. nie mam tez kwi na pa papeirze czy kupie i oczywiscie dzien w dzien punktualnie robie kupe. mam jszcze jeden guzek w odbycie ktory mnie czasami ale to barzdzo rzadko saswedzi lub zakluje wiec mniemma ze to jest zylak ale co z tym miejscem gdzi zbiera mi sie ropa??? co to moze byc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×