Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość sara

Rak piersi G3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sara
Co ze mną będzie?ile mi jeszcze zostało?w październiku zdiagnozowano raka G3 z przerzutem na węzeł chłonny 3 cm,po 7 chemiach AC i FAC kolejny przerzut na drugą pachę 2,5 cm,przerwano leczenie,zastosowano chemie w tabletkach + herceptyne ,mam hery +++,po pierwszej herci i chemii guzy się pozmniejszały,po drugiej wróciły do swojej wielkości + wymacałam dwa nowe w chorej piersi *( te w piersi są nie większe niż 1,5 cm.Mam jeszcze szanse na wyleczenie?podleczenie?jak długo będę żyła?wiem,że rokowania złe ale ile czasu mi jeszcze zostało???mam 41 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona
Masz szansę na wyleczenie. Tylko chyba muszą Ci usunąć te guzy ,które masz.iwona Uszy do góry!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Zaawansowanie nowotworu jest ogromne. Najlepiej w sprawie rokowania porozmawiać z onkologiem prowadzącym Panią. On znając całokształt kliniczny najlepiej odpowie na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara
rozmawiałam wczoraj,lekarka powiedziała,że nie da się już mnie wyleczyć,jedynie można próbować zahamować rozwój choroby co właśnie próbujemy to wszystko co się dowiedziałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara
Panie doktorze mam pytane,dlaczego nie chcą mi amputować piersi skoro w niej są guzy?dlaczego trzeba zmniejszyć węzły chłonne? a co się stanie jeśli te węzły się nie zmniejszą?dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona
Co prawda na tym się nie znam, bo nie jestem lekarzem, ale masz chyba tak zaawansowanego raka,że przy operacji i tak nie mogliby lekarze zachować doszczętności, operacja mogłaby pogorszyć stan bo do komórek rakowych, które by zostały- dostałoby się powietrze - co jeszcze bardziej przyśpiesza rozrost. Myślę,że u Ciebie wchodzą w rachubę lampy i chemia a dopiero potem operacja (ewentualnie) .Są przypadki,że ludzie są wyleczeni i z IV stadium,iwona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara
jestem po 16 chemii...przed nową kuracją czekam na zgodę z NFZ.POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sarah
witam ponownie,właśnie znalazłam swój*stary* post ten na dole od sarah z ogromnym węzłem jest też mój,pozdrawiam *-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miś
Znalazłem temat , i szczerze mówiąc jestem ciekaw co tam z panią Sarą , jak się czuje , od ponad pół roku nie napisała wiadomości , jak z przebiegiem leczenia. Mam nadzieje że wszystko poszło dobrze. Przykro mi się zrobiło czytając ten temat dalej trzymam kciuki za panią i jestem dobrej myśli że jeszcze pani tutaj zaglądnie. Pozdrawiam gorąco !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.