Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uraz tylnej, prawej strony miednicy


Gość Leon W.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leon Woźny

Gdzie można zasięgnąć opinii na temat możliwości wyleczenia urazu tylnej części prawej strony miednicy? Byłem kiedyś sportowcem. Wydawało mi się, że dobrym. Sport - piłka nożna. Luty 2005r. Miałem wtedy 23 lata. W czasie sparingu na śniegu , zrobiłem przewrót w przód i prawą stroną lędźwi uderzyłem w cegłę, znajdującą się pod śniegiem. Ból nie do opisania. Nie mogłem wykonywać żadnego ruchu. Mocz oddawałem czerwony. Zgodnie z oświadczeniem lekarza w szpitalu wojewódzkim w Rzeszowie (luty 1985r) miałem urwanego przywodziciela, odbitą nerkę ale poza tym nic mi się nie stało. Zaaplikował mi zastrzyk w pachwinę z butapirazolu - podobno działający przeciwzapalnie i po tygodniu rekonwalenscencji miałem być zdrowy. W inny sposób nie leczyłem tej dolegliwości.Niestety po miesiącu przerwy, gdy wznowiłem trening ból powrócił. Przestałem grać. Teraz po 23 latach problem powrócił. Po wycieczce w góry nie mogę podnieść prawej nogi. dwa pytania: Czy istnieje możliwość wyleczenia? Jeżeli tak to do kogo się zwrócić z tym problemem? Oczekując na odpowiedź Pozostaję z poważaniem Leon Woźny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla p. Leona Woźnego. Dlaczego pan nie zrobi prześwietlenia kości miednicy? Trzeba zacząć od tego. Później wraz z wynikiem trzeba iść do ortopedy. O wszystkim opowiedzieć też lekarzowi 1 kontaktu, gdyż mogą być jakieś skutki wewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×