Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Guzek na jądrze a USG w normie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Witam, mam 17 lat. Problem dotyczy mojego prawego jądra. Jakiś czas temu, podczas kąpieli wyczułem *guzek* (trudno mi okreslic, czy jest on na jądrze, czy na błonie jądra, mam wrazenie jakbym mógł złapac za błonę i za ten *guzek*) na dole prawego jądra (niestety, nie mogę stwierdzić jak długo go miałem, zanim go wyczułem). Przez jakieś 2 tygodnie codziennie *macałem* moje jądro, czy sie nie zmienia/ powiększa, lecz żadnych nowych zmian nie zaobserwowałem. Problem w tym, ze wyczuwam ten *guzek* TYLKO podczas kąpieli. Postanowiłem więc, udać sie na badanie USG. Lekarz nie wykrył nic, opis mam prawidłowy. Ale martwię się nadal, ponieważ nadal wykrywam ten *guzek* podczas kąpieli. I stąd moje pytanie, czy USG wykrywa zawsze jakieś niebezpieczne zmiany? I czy wg. Pana może to być jednak coś *dziwnego* mimo, iż nie zostało wykryte przez USG? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Być może to zwłóknienie lub zmiana podskórna. Jeśli w ciągu 3 miesięcy ulegnie zmiane to najlepiej udać się ponownie do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.