Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Katarzyna

Dziwny ból po prawej stronie, wyrostek robaczkowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna
W czwartek rano jakoś krzywo się przeciągnęłam i poczułam delikatny ból z prawej strony brzucha. Potem przeszło i wieczorem zaczęło delikatnie pobolewać przy napinaniu brzucha. Boli mnie od tego dnia wieczorem jakby między górną połową biodra, a ostatnim żebrem. Wydaje mi się, że to trochę za wysoko na wyrostek. Mam wrażenie, że ból trochę ustaje, chociaż jego pojawianie się nie jest niczym regularnym. Bywa sobie jak chce i nie zależy od niczego. Wczoraj bolało np. przy głębokich oddechach, a dziś już ewentualnie przy napinaniu mięśni, przeciąganiu się, uciskaniu tego miejsca. W zasadzie nie przeszkadza w niczym tylko czasem bywa niewygodny, nie potrafię inaczej tego opisać. Czy to może być jakieś naciągnięcie mięśnia, czy raczej coś z jelitem, bądź np właśnie wyrostek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Raczej nie jest to problem związany z przewodem pokarmowym. Proszę spróbować faastum żel. Jeśli to nie pomoże to zgłosić się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Miałam podobny problem. Było to wówczas przewlekłe zaparcie które z kolei okazało się być efektem głębszego problemu. Jestem już po diagnozie. Choroba crohna - lesniewskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.