Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość magda

Guz w piersi u młodej dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda
Mam 19 lat i wykryłam guza w prawej piersi. Jest on mały. teraz cezkam aż skończy mi się miesiączka a potem mam skierowanie na USG. czy w tak młodym wieku możliwy jest nowotwór złośliwy? czy to raczej włókniak tak często występujący? bardzo się tym wszystkim denerwuje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona
jak najszybciej zrób badanie USG i mammografię, z wynikami zgłoś się do lekarza onkologa! Na forum nikt ci nie da dobrej diagnozy! Nawet jeśli to nie groźna sprawa- to wątpliwości należy rozwiewać u lekarza a nie na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość niunia
witam mam pewien problem od jakiegos czasu zauwazyłam ze mam guz na piersi . gdy dotam to czujre straszny bol zastanawiam se czy to rak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma się co zastanawiać, trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza i to niezwłocznie. Ryzyko istnienia nowotworu zawsze występuje. Lekarz po badaniu przedstawi dalszy sposób postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adaaa
pod lewa brodawka mam guza. Gdy mialam 17 lat mialam pierwszy raz wycinany. Teraz wyczulam w tym samym miejscu i identyczny. Bylam na usg ale lekarz nie mogl go wybadac usg. Dostalam skierowanie do onkologa. Czy ten guz caly czas bedzie wracal? Mam 19 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madzia
jak najbardziej jest mozliwy rak w mlodym wieku sama doswiadczylam tej tragedi wieku 29 lat niezwlekaj z wizyta u onkologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby piersi zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/piersi-choroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.