Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kuba

Ból kostki po poślizgnięciu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kuba
Witam, Pewnego dnia grałem sobie w siatkówkę na trzepaku. Przy jednym z ataków poślizgnąłem się i źle stanąłem. Ból szybko minął. I teraz dzień/dwa po czasami przy niektórych ruchach boli mnie kostka , lub obszar przy niej. Tak myślę co mam zrobić, i czy posmarować kostkę maścią rozgrzewającą.. Noga/Kostka nie napuchnęła. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź w miarę możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Pewnie doszło do uszkodzenia torebki stawowej. Warto nogę ustabilizować (np. opaska na kostkę). W razie bólu można doraźnie przyjąć ketoprofen, ibuprofen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jakub
Przez pierwszy okres tak właśnie myślałem , lecz moja mama gdy miała uszkodzona torebkę skokowa to miała stopę cala napuchnięta i od razu w gips. Ledwie się ruszała a mnie noga boli tylko przy niektórych ruchach i ból nie jest aż tak mocny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Doszło zapewne do skręcenie stawu skokowego. Bandaż elastyczny na okres dwóch tygodni powinien wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.