Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dominika

Niewyjaśniony ból pod prawym żebrem po posiłkach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika
Witam serdecznie, Mam 29 lat i zaliczam się do osób raczej nie narzekających na stan zdrowia, niemniej jednak od 3-4 miesięcy dokucza mi ból w prawej części, pod prawym żebrem. Ból ten nasila się przy ucisku miejsca. Byłam u mojego lekarza, by wyjaśnić owa dolegliwość, lecz ten odpowiedział mi, ze to mogą być gazy, ze w tym miejscu raczej nie powinno mnie nic bolec i jeśli ból będzie mi wciąż dokuczał powiedział bym wróciła do niego. Od pewnego czasu ból sie nasilil, szczegolnie po posilkach, promieniuje w okolice plecow i prawej nerki. Czuje przewlekle zmeczenie i oslabienie, a takze mam problemy z wypróżnianiem. Wyczulam także za prawym uchem, niewielki lecz bolący guzek, nie wiem jednak czy ma to związek z powyższa dolegliwością. Prosiłabym choc o ogolna porade i nakierowanie na problem jaki mnie dotyczy. także za prawym uchem wyczuwam, pewne Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Należy udać się do lekarza, który po zwykłym badaniu i zleceniu badań laboratoryjnych, ewentualnie usg jamy brzusznej będzie mógł rozpoznać przyczynę. Z tego opisu ból może wskazywać na zapalenie pęcherzyka żółciowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.