Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Katarzyna

Trudności ze zdjęciem skóry z penisa, potrzebny zabieg chirurgiczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna
Witam Dr, mam pytanie, jestem matka 5 letniego chlopca. przy bilansie 4 latka pani Dr sciagnela mu skore na pesinie tak az bylo widac zaladz - bylo z krwia i placzem, ale poszlo. Po tym poprosila abym regularnie to robila ja i nauczyla chlopca. Niestety nie bylo latwo, plakal, odczekalam, niestety do tej pory jest to problem, probuje on, probuje ja, ale bez skutku, krzyczy i placze ze go boli wiec ja nie mam sumienia. Pytanie moje czy od razu powinnam sie udac na konsultacje do Chirurga czy jest jakis sposob aby jeszcze bezinwazyjnie się tym zająć? Proszę o poradę. Dziękuje i pozdrawiam, Katarzyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem dziecięcym. On zadecyduje czy leczyć zachowawczo czy już trzeba będzie operować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Droga Katarzyno niech pani skonsultuje się z chrurgiem dziecięcym . Muj syn też tak miał i poszedłem do Chirurga i pomogło. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Mam problem. Mam 13 lat i nie wiem czy moge sie masturbowac? Czy to nie jest złe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Oczywiście wszystko z umiarem jest dozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek
Mam 13 lat.Gdy mi ustanie nie schodzi skórka co mam zrobić Proszę o Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KaczorDonald
Mam 13 lat i mam pytanie dotyczące penisa czy powinienem ściągać z niego skórę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pająk peni
ja sobie ściągne skure w penisie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim333
ile cm powinien mieć penis 10 latka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dawid
Dzendobry mam 12 lat i chciałbym sie zapytac jak stanie mi penis to nei moge zdiąć skórki a jak jest w spoczynku to juz moge co trzeb a robic ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Max
witam ja ma 12 lat i jak sie kompiae to zdejmuje skórkę i jest wszytk onormanie a jak mi powli staje to juz ta skórka idze w górę i chce ja do dołu ale bardzo boli porsze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julian Jarzębiński
Witam, mam 12 lat i kiedy się kapie to raz ściągnąłem skórkę penisa ale mama mi ją kazała spowrotem założyć, co mam zrobić? Zostawić tak jak jest czy ściągnąć i zostawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duper
Penis choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.