Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bubu

Ucisk pod lewym łukiem żebrowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arek
cześć, ja się z tym uciskiem męczyłem chyba 1,5 roku,dwa razy usg,krew w normie. Okazało się że mojej kuzynki mąż ma podobne problemy i okazało się że ma piasek w nerkach. Więc kupiłem urafuragine czy jakoś tak litre wody niegazowanej i po 2dniach wielka ulga. Niestety nie zrobiłem badań moczu przed kuracja ale mi pomogło czyli chyba w tym jest problem. Nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
Czy ktoś jeszcze ma podobne problemy? Ja męczę się z uciskiem pod lewym żebrem od 1,5 roku. W tym czasie krew, Ob, usg dwa razy, kolonoskopie, gastroskopia, ogólne moczu, posiew z moczu i kału, przeswietlenie płuc, próby watrobowe i trzustkowe i wszystko w normie. Ma ktoś jakiś pomysł jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ARTUR
bartek ja to samo i nic nie wyszło próbowałem wszystkiego i nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucyna
Znalazlam te stronke w necie i tak jakbym czytala o swoich dolegliwosciach.U mnie trwa to juz poltora roku i powoli jestem totalnie zalamana. Uciska ,czasami piecze czasami poprostu daje o sobie znac ten bol pod lewym lukiemzebrowym. Zrobilam wszystkie badania ,bylam trzy razy w rurze i wszystko dobrze. Moj lekarz domowy jest bezradny. Boli jak siedze albo sie schylam. Podejrzewam caly czas ze to trzustka i mam okropnego stracha. Po nocach nie moge spac ,jestem zestresowana i znerwicowana. W przyszlym tygodniu mam termin u innego lekarza. Zmieniam lekarza domowego. Juz nikomu nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia
Moi drodzy mam podobne objawy, właśnie dziś na usg wykryto mi powiększoną śledzionę, a zeszłym razem nikt tego nie widział.Teraz idę na konsultację do ogólnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Mam ucisk od 3mcy, gastroskopia wykazała dysfunkcje wpustu rzałądka(bajorko zółci i refluks) ,to co zauważyłem to po soku z kapusty przechodzi mi na kilka dni. Polecałbym zrobić badania na obecność pasożyta Lamblia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pawel
Ja celuje w trzustkę. Boli mnie zaraz na żebrach. Strasznie się tym stresuje. Najgorsze ze badania z krwi są OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotr
Ja tez to mam. Bol jest taki jakby napadowy. Nie jest straszny ale uciążliwy. Jestem po wynikach krwi i mam za dużo leukocytów neutocytow i lekko podniesiony alat (55) . Moja lekarka kazala powtozyc badania za miesiąc bo twierdzi ze to reakcja na serie antybiotyków które Bralem na zatoki i zapalenie ucha. Nie zlecila na razie usg...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Polecam przychodnie Prima w Warszawie i grupę na FB zespół sibo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grzegorz
witam mam podobne problemy od roku lekarz zapisał probiotyk SANPROBI pomogło objawy ustąpiły, zalecił wykonanie gastro i kolonoskopi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daro

Witam wszystkich, ktos to wyleczyl? Bo ja tez mama podobne objawy i nie wiem co robic... 😐 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian 18 LAT

Witam ja również mam podobne objawy, mianowicie ten ucisk pod żebrami, tylko ja mam  czasami z jednej strony czasami z drugiej... nie wiem kompletnie co to może być, do tego mam też bóle żeber z przodu tak jak by 2/3 cm od mostka jest to ból którego nie umiem opisać( może taki ściskający lub gniotący) nie jest on stały mam go czasami. Do tego pojawiły się bóle brzucha w nadbrzuszu i podbrzuszu. Jestem skierowany na usg w celu ocenienia śledziony, oraz badanie krwi w celu wykluczenia bądz potwierdzenia Mononukleozy. Wyniki krwi które zalecił mi lekarz wcześniej mam dobre więc szukają przyczyny gdzieś indziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.