Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mietek

Resekcja rozległa wątroby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mietek
Może ktoś po rozległej operacji wątroby mógłby napisać jak się czuje,jak długo leżał w szpitalu,jak długo dochodził do sił i co się z nim teraz dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fMietek
przerzuty z jelita grubego (jestem po operacji jelita)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MAJKA
jestem 6miesięcy po resekcji wątroby,dziś czuję się dobrze.całosc zniosłam dobrze,ale niepokój dalej mnie przesladuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hanna z Łodzi
15 czerwca 2011 miałam operację - resekcja prawego płata wątroby / przerzut z jelita grubego / . Operacja była w Warszawie . Czuję się dobrze , jem prawie wszystko , tylko mniejsze ilości i regularnie / chude /. Byłam u dietetyka / tak zalecił /. Prawdopodobnie będę miała chemioterapię / jestem umówiona z onkologiem 1 sierpnia /. Walczę !!! / jestem po 3 operacjach od kwietnia zeszłego roku - dwie na wątrobie /. Po 12 cyklach chemioterapii . Nie dajcie się tej poważnej chorobie !!!. Za każdym razem mówię sobie - wygrałam bitwę , wojny jeszcze nie - ale , czy ktoś powiedział , że to będzie takie proste ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.