Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dominik

Dziwnie białe plamki na napletku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik
Witam, od dłuższego czasu mam na końcu napletka takie dziwne, białe plamki (patrząc dokłądniej nie są białe, tylko w kolorze skóry), które wyglądają jak małe guzki; kiedy się je ściśnie można wyczuć coś jakby piasek w nich był. Nic mnie nie swędzi, nie boli, nie piecze... Ale one jednak są. Są białe i ułożone tak jakby w *stadach* :( Raczej nie jest to kiła, ponieważ jestem prawiczkiem a poza tym nigdy nie byłem przez nikogo gwałcony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Może to zwykłe krostki. Najlepiej skonsultować się z dermatologiem bądź urologiem, wtedy na pewno będzie wiadomo czym są te zmiany skórne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W takim razie to mogą być prosaki. http://pl.wikipedia.org/wiki/Prosaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
Tak, całkiem możliwe że to są te prosaki. Opis by się zgadzał. Ale jak je usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ziom,m,,
ja mam rowniez biale klamki ale one sa okrogle i malutkie duzo ich tAM JEST

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
No ja też mam dużo ich. i nie wiem jak się ich pozbyć. ale przynajmniej nie jestem sam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PIOTRUŚŚ
No kurcze...Też to mam...to są plemniki... podobne do spermy....jak walisz konia to Ci zostają resztki spermy i tak jest...idź zwal konia w wannie i na ,,gołego** penisa daj wodę jako ,,umycie go** u mnie one jak wale konia biegną za skórką...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jaja
Tez mam cos takiego..najpierw wyskoczyla mi jedna plamka taka biała mala a teraz juz mam ich około 10.. nie boli nie swedzi nic...próbowalem to zdrapac ale boli :/ nie chce ryzykowac..co mam robic.. ? z czego to sie zrobiło ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mati
Tez mam takie białe krostki na dolnej części penisa,tez mnie nie swędzą ani nie bolą,ale też mam taką troszke dużą krostke przypominającą stan zapalny,jak próbuje ją wycisnąć to troche boli,co mam robić ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Nie martwcie się ja też to mam. Białe plamki na napletku i *grzybku*. Jestem prawiczkiem wiec drogą płciowa sie nie zarazilem niczym. Nie swedzi mnie, nie boli, nie piecze są tylko te plamki i zaczerwienione miesjce gdzie one są. Nie wiem co mam robić, pomożcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzesiek
Nie ktore rzeczy ktore tu opisujecie to moze byc mastka ! Musicie porzadnie myc napletek penisa. ale gdybyscie nie byli pewni czy to mastka czy jakis inny syf to objawami sa lekiie swedzenie i smrod zdechlych ryb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość domin
Ja też to mam ale to są gruczoły u jednych widać bardziej a u innych mniej to zależy od tego jak bardzo mężczyzna się poci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wylly joens
Trzeba wepchnąć 2-3 palce w dupe i przekręcic do oporu pomaga odrazu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Ja mam takie małe kropki biale. Jest ich dość sporo na koncu napletka. Pojawia mi się takie cos ze mam po czesci napletek w czym białym i w ogóle cuchnie jakąs zdechłą rybą czy cos. Nie swędzi ani nic. U lekarza nie byłem. W ogóle mi to nie przeszkadzają te kropki ale chciałbym sie dowiedziec co to jest i trzeba to leczyc czy samo przejdzie. Najlepiej zeby jakis doswiadczony lekarz odpowiedział *) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Wspomne jeszcze że mam 16 lat i juz te białe kropki mam z 2.5 roku. Proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Doczytałem na Internecie ze jest to Mastka. Tylko powiedzcie mi jak wyleczyc te białe kropki i tą biała częsc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.