Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis, da się powiększyc lub wyleczyć?


Gość Andrzej z Gliwic.

Rekomendowane odpowiedzi

Heh chłopaki czym wy sie przejmujecie..... Mam 18 lat w zwodzie 17.5 cm a w spoczynku 9-10 cm..... wszytko git.... ale mam taki problem ze napletek mi nie wychodzi jest zrosnieta skóra. Dziewczyna mnie namawia zebym sie udal do chirurga ale szczerze mowiac.... BOJE SIE! Wiem ze moze to glupie ale prawda... Naj gorsze to ze nie moge normalnie wpsółżyc bo kiedy *wsadzam* to napletek powinien *wyjsc* a on nie moze i rozciaga ta skure w takim stopniu ze czuje potworny bol. Naszczescie mam kupla ktory ma podobny problem, i dal mi kilka rad. Wiec dla tych ktorzy rowniez je maja, Przed *wsadzeniem naciagnijcie skure na maksa od siebie i dopiero jazda, Pomaga. A dla odwaznych hirurg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol z Poznania

Ja mam z kolei 26 lat i mój penis w zwodzie ma zaledwie 12 cm, przez co mam straszne kompleksy. Boję się jednak interwencji chirurgicznej i poza tym nie stać mnie na taki profesjonalny zabieg. Wygrzebałem w necie ostatnio taki sprzęt jesextender.pl i zastanawiam się, czy sobie czegoś takiego nie kupić. Trochę drogie, ale zależy mi na tym żeby wydłużyć go chociaż o 2 do 3 centymetrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne liczy się technika nie rozmiar. Co za bzdury. Mi się tak rozpadły trzy związki. Można się załamać jak nie możesz zaspokoić swojej kobiety. Na szczęście trafiłem na kuracje SizePower. Z 12 cm zrobiło się 15,5 w ciągu trzech miesięcy. Może nie wiele ale zawsze lepiej to wygląda niż wcześniej. Teraz już nie wstydzę się przed swoją nową partnerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć oczywiście oba i jakość i długość, dlatego warto się zainteresować np. tabletkami phallomax.pl mi bardzo pomogły, jestem bardziej pewny siebie, nie unikam stosunków z kobietami. No i większy penis to jednak większy penis. Maszyna wzbudzająca zachwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc54353

Ja też się boję operacji, nigdy bym się na to nie zdecydował. Nie jesteś sam ja miałem 11cm długości i 10cm w obwodzie mierząc miarką krawiecką i to w stanie erekcji też od zawsze był to dla mnie krępujący problem. Przełom nastąpił pewnego dnia gdy dziewczyna z którą sie spotykałem od kilku miesięcy powiedziała że jestem facetem który ma najmniejszy członek ze wszystkich z którymi się spotykała. po tym co usłyszałem rozstaliśmy sie i nie chciałem jej więcej widzieć. Postanowiłem coś z tym zrobić najpierw próbowałem pompek z sex shopów rezultat był znikomy i krótkotrwały. Później spróbowałem tabletek z aukcji tutaj zupełnie zero efektu dopiero gdy poczytałem na forach że jedyne które działają tabletki to te z USA zacząłem szukać. W Polsce z tych najlepszych znalazłęm jedynie Maxorman i sądzę że dobrze trafiłem po 3 miesiącach regularnego brania z reżimem punktualności powiększyłem mojego członka do prawie 14cm a w obwodzie mierząc ta samą miarką osiągnąłem 12cm.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki spróbowałem kuracji tymi tabletkami Maxorman z USA i nie wierzyłem a dały one po ponad 2 miesiącach nawet niezłe rezultaty jak dla mnie. Podam wyniki w stanie erekcji oraz bez. Więc bez erekcji członek jest o 1,6 cm szerszy to jest po prostu przykładając linijką a nie mierząc do okoła obwód jak u kolegi i 1,9 cm dłuższy. W stanie erekcji grubość się nie zmieniła tj. zostało to 1,6cm więcej ale długość 3,1 cm dłuższy. Czy ktoś brał te tabletki jeszcze jakie wyniki osiągneliście i czy stosowaliście coś więcej?? piszczie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40 lat i muj penisa ma 5cm

I 10cm w zawodzie i obwodzie i niema zbytnio czym szaleć bo nie jedna jak się rozebrałem to zdarła łacha i poszła w długą ale są i takie co z ciekawości chcą spubować jak to jest z takim maluchem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mieliście może kiedyś styczność z suplementami na powiększenie penisa? Czy możecie mi napisać czy rzeczywiście takie środki mogą mieć jakiekolwiek działanie jeśli chodzi o wielkość?

Ogólnie czytałem sobie o ćwiczeniach i ok, poprawiają ukrwienie oraz mam wrażenieże moja zdolnosć seksualna jest wieksza. Ale na pewno nie powiekszają penisa. Jak to jest jednak z tabletkami. Warto jest sobie kupić czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie na temat ćwiczeń to opinie są bardzo różne. NIektórzy sobie takie ćwiczenia chwala, niektórzy odradzają ponieważ nie dają one dobrych efektów. Sam równiez nie widziałem u siebie niczego. Pompka jest ok, ale nie kupuj jakiegoś byle gówna z neta taniego ponieważ możesz sobie zrobić krzywdę. Jak już to coś porządnego. Tak samo jest z tabletkami. Wiele z nich to zwykle cukierki. Generalnie tabletki, które realnie powiekszają penisa to w tym momencie chyba tylko Penilarge. Sam żel do tabletek penisa nie powieksza, ale zapobiega rozstępom, które mogą wystąpić przy powiększaniu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie interesowałem się jakiś czas temu powiekszaniem kwasem hialuronowym ale efekt nie jest trwały tylko na max kilka miesięcy, poza tym z tego co wiem to nie można powiekszyc penisa na długość ale jedynie na grubość. A mi zależy tutaj na długości. Kolego czy brałeś te tabletki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×