Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tobiasz

Leukoplakia, jak leczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tobiasz
Witam Mam pytanie dotyczące leczenia Leukoplakii. Mam Białą Plamkę na Penisie dokładnie na Napletku. Jest ona nie duża nie powiększa się. Nie ma *skutków ubocznych* takich jak swędzenie, czy pieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najpierw w tej sprawie skonsultuj się z dermatologiem. On zadecyduje o dalszym sposobie postepowania. Jeśli to rzeczywiście leukoplakia trzeba będzie zmianę usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sara
Ja także mam zdjagnozowaną leukoplakię na ściance szyjki macicy( miałam kolposkopie* wynik cyt II). Miałam mieć usuwaną, ale lekarz stwierdził, że lepiej tego nie usuwać a jedynie obserwować. Co mam w tej sytuacji zrobić? czy każdą taką zmianę trzeba usuwać? i jaka metoda będzie najskuteczniejsza. Z góry dziękuję na odpowiedź SARA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Patrz: http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/archiwum/553_leukoplakia.html Zmiany takie powinny być usuwane - duże ryzyko zrakowacenia. Wybór rodzaju zabiegu trzeba ustalić z ginekologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hanna
Mam stwierdzoną leukoplakię błony śluzowej w jamie ustnej. W jaki sposób i czym leczyć, aby nie powstawała nowa./częściowo mam usuniętą/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.