Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Realny sposób na powiększenie członka


Gość Oginna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś realny sposób na powiększenie członka? W sieci jest wiele środków które są promowane jako skuteczne ale jak to jest tak z ich skutecznością? Czy mam się łudzić i kupić z nadzieją że to podziała czy raczej nie mam się co nastawiać na opcję powiększenia członka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że długotrwała to mi nie przeszkadza ponieważ męcze się z małym penisem prkatycznie całe swoje życie. Zależy mi na tym jednak aby taka terapia była skuteczna. To jest dla mnie najważniejsze. Coś co da długotrwałe efekty. Zabiegu nie chcę bo jeszcze potem nie mógłbym uprawiać seksu 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niestety takie ryzyko...Proponuję:
Stosowac ćwiczenia ( w sieci jest bardzo wiele propozycji ćwiczeń na powieszenie penisa)
Kupić sobie dobry środek w tabletkach. Taki ktorego, działanie jest potwierdzone i taki, który posiada atest polskiego związku farmakologicznego. Polecam Penis Complete, jes to już trochę droższa opcja,ale za to regularnie przyjmując jesteś w stanie powiekszyć penisa nawet o więcej niż 2-3 cm. Nie wiem czy będzie mozna kupic stacjonanie, ale bez wątpienia jest do zamówienia przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to Ci chodzi? intymnosc.pl/pl/powiekszanie-penisa/1655-penis-complete-60-tab-najmocniejszy-srodek.html Czy to przypadek nie jest środek na erekcję? Z erekcją nie mam problemu, tylko mój penis jest po prostu mały 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to również środek na erekcję, jednak działanie jego jest takie,ze zwiększa ilośc krwi jaka napływa do penisa, pod wpływem tego penis bardzej się rozszerza oraz jest widoczne o wiele większe powiekszenie. Taki jest po prostu mechanizm działania tych tabletek Jak jednak pisalam już wczesniej kurację trzeba przeprowadzić minimum 3 miesiace ( pierwsze efekty powinny pojawić się mniej więcej w 2 miesiącu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekzen

Mozna powiększac kwasem hialuronowym. Kwas ten wystepuje w ciele naturalnie tak więc nie jest to żaden inwazyjny zabieg, jest nawet długotrwały bo do roku czasu i jest bezpieczny. To jedyna nieinwazyjna metoda, która działa. Aczkolwiek tabletki są bezpieczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto podjąć się innych działań i mam na myśli techniczne rzeczy.

Sprawność techniczna - od gry wstępnej i zakończenie we właściwy sposób to klucz do wzajemnego zadowolenia.

Sprawdź gdzie każda kobieta ma ten punkt, w okolicach cewki moczowej na wejściu. Stań się lepszym kochankiem, bo wielki instrument jedynie wzbudza ciekawość i każdy tępy burak może mieć takowy, ale cóż jak nie zna kobiecego ciała.... Nic mu po tym. Wiem co piszę, pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×