Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększanie penisa za pomocą zabiegu


Gość Perhsi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos zdecydował sie może na powiększenie członka za pomocą zabiegu? W sensie za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego albo za pomocą operacji? Nie śmiejcie się tutaj ze mnie ale poważnie zastanawiam się nad tym rozwiązaniem. Mianowicie mam małego członka, w stanie wzwodu 11 cm i czuje, ze nie zaspokajam swojej kobiety. Jak do tej pory próbowałem wielu metod powiekszania, mianowicie kremów oraz pompek i nic nie pomagąło. Tabletek nie testowałem bo zraziłem sie pompce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacyjnie można ponoć powiększyc i mozna tym zyskać kilka centrymetrów ale nie wiem czy operacja jest legalna w Polsce. Poza tym jak sobie kiedyś o tym czytąłem to możesz powiększyć członka ale Ci po operacji nie stanie, tak więc nie ma to dla mnie sensu. Z kolei powiekszanie kwasem hialuronowym daje powiekszenie w obwodzie ale nie można tym powiększyć członka na długości. No i jest maksymalnie na rok bo kwas hialuronowy się wchłania. Zrobiłeś bład, ze nie próbowałeś tabletek bo jak do tej pory jest to najlepsza metoda na powiększanie członka. O ile oczywiśćie nie są to tabletki zamówione z jakichś podejrzanych stron ale dobre składem. I dopuszczone na polski rynek, jak penilarge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatywne opinie wynikają moim zdaniem z tego, że wiele osob zabiera sie do tych tabletek w nieodpowiedni sposób. Mianowicie trzeba tutaj nastawić się na długą kurację bo nic Ci nie da jeśli będziesz je przyjmował je miesiąc i potem się zrazisz. Jesli oczekujesz efektów po miesiącu to raczej ich nie zobaczysz, co najwyżej poprawę erekcji, jednak powiększenie członka się pojawia dopiero w drugim albo w trzecim miesiącu. No i tabletki takie dają najlepsze efekty u osób, które są aktywne seksualnie. Najlepiej jeśli bedziesz czesto uprawiał seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od osoby, która bierze tabletki Jedna osoba będzie w stanie powiększyć członka o 3 cm, u drugiej 2 cm. Zależy to od organizmu, od tego czy stosujesz tabletki regularnie,czy wspomagasz kuracje żelem penilarge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się tutaj zarzut szkodliwości tabletek. No i fakt może tak być jeśli są to tabletki z niewiadomo jakiego źródla, zamawiane sobie przez internet ale jesli są dopuszcozne przez polski związek farmaceutyczny to nie mogą szkodzić. Poza tym penilarge to są tabletki ziołowe. Tak więc nie działaja negatynie na wątrobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem i żadnego uzależnienia u siebie nie zobaczyłem. Kuracja jest przewidziana na jakieś 3-4 miesiące, zależnie od tego jakie się widzi efekty. Sam brałem 4 miesiące, udało mi sie powiekszyć kilka miesięcy, Potem odstawiłem i większych problemów z tym nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×