Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jan

Alkohol po usunięciu wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jan
Witam moje pytanie jest nastepujace... Wiec miałem nie dawno wycinany wyrostek (tydzien temu) operacja poszła dobrze i wszystko bez powikłan ale zastanawia mnie jedna rzecz czy po takiej operacji moge pic alkohol (wódka, piwo, whisky itd). A jezeli nie moge to przez jaki czas prosze o szybka odpowiedz.... Z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Po takiej operacji można oczywiście pić alhokol, przez jeszcze pewien okres radze unikać dużych jego ilości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ana 22
po tygodniu po operacji wyrostka byłam na zdjęciu szwów i o to samo zapytałam hirurga po czym ze śmiechem mi odpowiedział ze to bez znaczenia więc zdrastwaja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Tydzien po wyrostku bawilem sie na calego na swoim weselu i 3 dni po nim. Jadlem smazone pilem wode i bimber. Tanczylem. Jest gitara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
Witam jestem po usunięciu wyrostka robaczkowego juz 12 dni. Czy można mi pić alkohol? Prosze o szybką odpowiedź. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiesia14
Jadę wlansnie na imprezę, jestem po 3 tygodniach po operacji.. mogę sie napić? Prosze o pilne info ! Plisssska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.