Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Wpływ zrostów po operacji wyrostka robaczkowego na ból krzyża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna
Dawno temu mialam usuniety wyrostek robaczkowy, ktory w chwili obecnej wyglada fatalnie (szeroka szrama, zaczynajaca sie wybrzuszeniem).Jestem teraz w 24 tygodniu ciazy. O 19 tygodnia czuje uporczywy bol po prawej stronie kregoslupa. Bol ten stal sie nie do wytrzymania. NARASTA GDY CHODZE. Zmuszona jestem lezec w lozku, choc i w tej pozycji zaczynam odczuwac bol. Bol ten piecze i rwie. Dodam, ze moj ciazowy brzuszek jest z zprawej trony znacznie wklesniety. Czy bole te wywolane sa zrostami wyrostka, a jesli nie to czym? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Myślę, że najlepiej będzie udać się do lekarza i ewentualnie wykonać usg. Zrosty raczej powodują niedrożność mechaniczną. Ale nie wykluczone, że mogą być przyczyną bólu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Bóle zapewne nie są wywołane zrostami, ale rozwijającą się ciążą i wzrastającą wagą Pani ciała co bardzo obciąża kręgosłup i często u ciężarnych wywołuje bóle typu krzyżowego. Asymeria brzucha jednak może być spowodowana zrostami przyczepionymi do blizy oraz zaciągnięciem samej blizny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcia
mogą uciskać zrosty -ja radzę iść do lekarza. Mi zrosty zakręciły się z jelitami i o mały włos nie straciłam życia własnego i dzieciątka- na szczęście trafiłam do dobrego szpitala i super lekarzy, którzy usunęli martwe jelito i zrosty i uratowali nas. Nie zwlekaj idź do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MARTA
Marcia...czy jeszcze tu bywasz? chce nawiazac jakis kontakt z kims kto ma D. zrosty........Mam wielkie po wyrostku rozlanym....zrobiłam mase badan ciagle mnie cos boli i ciagnie....Siedze i rycze.....Błaam odezwijcie sie.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.