Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Boląca moszna i podbrzusze


Gość Radomił

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radomił

Mam pytanie odnosnie mojego stanu,a mianowicie mialem uklucia w podbrzuszu,mialem badanie per rectum i nic nie stwierdzono,pobolewaja mnie plecy i czasami pod moszna,moszna czasami jest jakby nabrzmiala czasami normalna,jadra w sumie nie bola,tylko taki dyskomfort pod moszna jakby w pachwinie,nie boli mnie nic jak kaszle czy oddaje mocz,czsami jest czestomocz,bylem z tym u 2 urologow i jeden twierdzi ze to prostatodynia i nie ma jakiego takiego lekarstwa na to i ze jest to dolegliwosc ktora bedzie sie powtarzac i przepisal mi jakis jednorazowy antybiotyk monural chyba,troche cos mi popuscilo i dalej po tygodniu ten nawrot do bolesci w plecach-krzyze,uczucie goraca i zmieniajacy sie wyglad moszny raz spiety worek mosznowy raz rozluzniony,problemow nigdy nie mialem z oddawaniem moczu,zeby bolalo,klulo i pieklo przy oddawaniu,wiec oddaje mocz dobrze,2 z kolei urolog przpeisywal mi palin i po tygodniu nic to nie dalo,zmienil na tymez,no-spa i apo cos tam,po jakims czasie przepisal mi furaginum po obejrzeniu wynikow moczu ze sa tamjakies bakterie,wiec biore ten furagin i byl spokoj i znowu nawraca sie ten dyskomfort z uczuciem pod moszna jakby pachwina? czy to jest mozliwe ze to wynik tyvh bakterii czy cos innego,lekarz twierdzi ze to zapalenie drog moczowych itd.. i ze trzeba to brac bo sie nigdy nie wylecze dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trzeba ponownie wykonać badanie moczu, posiew moczu, usg jamy brzusznej (jeśli usg nie było jeszcze wykonane). Być może to nawrót stanu zapalnego lub nieskutecznie leczony poprzedni stan zapalny. Po wynikach tych badan będzie można powiedzieć coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×