Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pytający

Napletek wraca na żołądź, problem z więzidełkiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pytający
Witam, mam 18 lat. Mogę bez problemu zsunąć napletek za żołądź. Jednak gdy to zrobię, nie zostaje on za żołędziem (a tak chyba teoretycznie powinno być?) a wraca on na żołędzia, ponownie go przykrywając. Czy to może być jakiś problem z więzidełkiem? Do jakiego poziomu powinien zsunąć się napletek? I czy powinien on automatycznie wracać? W filmach tak nie jest... *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Warto z takiem problemem udać się do urologa. To faktycznie może być zbyt krótki napletek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pytający
Czyli... najlepiej udać się do urologa, powiedzieć, iż obawiam się, że mam zbyt krótki napletek i obejrzy? Jak wygląda taka wizyta? Do jakiego poziomu powinien ściągać się napletek? Gdy zsunę go zbyt daleko, ściąga się, równocześnie przekrzywiając żołędzia (tak jakby ciągnąć go za sobą) - dlatego podejrzewam, że coś może być z więzidełkiem... I co wtedy urolog zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To może być właśnie zbyt krótkie wędzidełko napletka. Zabieg to plastyka wędzidełka wydłużająca wędzidełko (zabieg krótki i mało obarczający organizm).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.