Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żylaki powrózka nasiennego a erekcja


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat, od prawie roku zylaki powrozka nasiennego z lewej strony. Pracuje fizycznie i uprawiam sport, przez co bardziej odczuwam dolegliwosci zwiazane z zylakami, tj tempy bol glownie, dlatego mam niedlugo umowiana operacje (laparoskopowo). Problem polega na tym, ze nie wiem czy na nia isc, zaden z lekarzy, z ktorymi rozmawialem nie byl na tyle kompetentny zeby porozmawiac ze mna normalnie i rozwiac wszystkie moje watpliwosci. Otoz zauwazylem, ze moje nasienie, ma dosc wodnista konsystencje, ale najwazniejsze, ze zdolnosc odczuwania, odczuwam mniejsza przyjemnosc z seksu, krew szybciej odplywa w trakcie jakiejs przerwy w stosunku, czyli szybciej *opada*. Wiec zapytam, czy zylaki powrozka nasiennego maja wplyw na erekcje? Na tym forum uzytkownik stapler napisal, ze maja, Pan dr Stawski odpowiada, ze nie maja, a jednoczesnie konsutowalem sie z jednym czlowiekiem po operacji, ktory sie zdecydowal gdyz lekarz powiedzial, ze nie leczone moga powodowac impotencje. Nie wymyslam sobie objawow, cos przestalo grac i prosze o pomoc, a przynamniej o fachowa odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×