Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Polip z odbytnicy


Gość Henryk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące wyników badań jakie otrzymałem od lekarza. Nikt z naszych lekarzy nie potrafił mi wytłumaczyć co to znaczy i co dalej robić - chociaż co idę na prywatną wizytę pytam zaniepokojony co mi jest? Dostałem tylko lek o nazwie Asamax 3x2 kapsułki (0,5), biorę już ponad rok bez poprawy, cały czas mam krwawienie. Lekarz mówi, że tak będzie i nic więcej nie da się zrobić. Żadnych badań nic mi nie zleci, bo trzeba czekać - na co? Nie miałem usuwanych polipów tylko te poniżej badania miałem robione . Kiedy w 2007 roku w sierpniu miałem badanie z rozpoznania anatomopatologicznego napisane było: Polypus glandularis tubulovillosus cum dysplasia gradu levi. Miałem pobrany wycinek i wynik był taki: Colitis ulcerosa activa. I co to znaczy, czy to coś groźnego, czy te krwawienia powinny ustać? Co mi grozi, gdzie się najlepiej udać nawet prywatnie po pomoc, bo to wszystko zaczyna mnie przerażać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Tłumaczenie rozpoznań na język polski brzmi: Polip gruczołowy cewkowo-kosmkowy z dysplazją (zaburzeniami rozwojowymi) małego stopnia. Colitis ulcerosa activa oznacza zapalenie wrzodziejące, aktywne jelita grubego. Wszystkiego na temat wrzodziejącego zapalenia jelita grubego można dowiedzieć się na stronach tego portalu: http://www.echirurgia.pl/jelita/wrzodziejace_zapalenie_jelita_grubego.htm http://www.echirurgia.pl/jelita/leczenie_wrzodziejacego_zapalenia_jelita_grubego.htm Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×