Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Joanna

Poziom przeciwciał anty HBs przed operacją

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna
Witam, Za 3 tygodnie będę miała operację na haluksy na obie stopy. 7 lat temu szczepiłam się na WZW typu A i B. Lekarz zaleciał sprawdzenie przeciwciał. Mam wynik 8.10 IU / l. Niestety pielęgniarka wydająca wyniki nie potrafiła określić, czy wynik jest zadowalający, czy nie. Informacje znalezone w internecie dotyczą różnych wielkości, czasem podawane jest na ml, czasem zupełnie jakieś inne wartości i nie chcę popełnić błędu w określeniu tej wielkości. Proszę o informacje, czy wynik jest w porządku, czy powinnam powtórzyć szczepienie i jeśli tak to czy mam powtórzyć 3 szczepionki czy tylko 1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Wynik jest bardzo niski. Zadowalający wynik to powyżej 100. Trzeba jeszcze raz od początku zaszczepić się 3 dawkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TZX
Zadowalający wynik powyżej 100 jest mierzony w mIU/ml a nie IU/ml. Proszę przeliczyć jednostki miary i wrócić do szkoły podstawowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość abc
TZX skoro taki/a madry/a to było trzeba policzyć i pomoć a nie madrzyć iudawac znawce tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lol
dokładnie panie wszechwiedzący TZX, bardoz pan pomógł internetowi swoją wypowiedzią, jest pan taki mądry hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość play
tylko kobieta ma problem, nie dość, że 3 dawki szczepionki to jej zajmie pół roku to powrót i powtarzanie szkoły podstawowej.....to kiedy ona na te haluksy trafi do tego szpitala?????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.