Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Edni

Pieczenie jądra po wytrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edni
Witam, od około miesiąca mam dziwną dolegliwość otóż po wytrysku zaczyna mnie piec prawe jądro i tylko prawe dodam że odczuwam umiarkowane pieczenie w ujściu cewki moczowej a także stały dyskomfort w prawym podbrzuszu. Czy to mogą być jakieś bakterie? co zrobić? mysle że urolog zbagatelizował mnie mówiąc tylko żebym przykładał altacetem:( nie wiem co zrobić nie chce do końca życia odczuwac pieczenia po wytrysku:( Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być stan zapalny. Jeśli nie ma obrzęku to altacet w zasadzie nie pomoże. Można wykonać badanie ogólne moczu prywatnie bądź ze skierowaniem od lekarza rodzinnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Endi
dziekuje za odpowiedź w czwartek ide do lekarza rodzinnego troche sie wstydze mu mowić o tym, ale musze coś z tym zrobić. Diekuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli urolog badał Pana i stwierdził, że wszystko jest w porządku to tak jest. Jeśli ma Pan wątpliwości czy nie ma zakażenia układu moczowopłciowego spermę można wysłać na posiew celem zbadania mikrobiologicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby jąder dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.