Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra, żylaki?


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzesiek

Hejj.mam pytanie. od kilku mies. boli mnie lewe jadro tylko ze to tak w dziwny sposob...bo jak je dotkne od góry albo po lewej stronie.i to nie zawsze.jak załoze obcisła bielizne to przechodzi.miałem robione usg 2 mies temu i wykazało ze mam zylaki .poszłem z tym do urologa i on mnie zbadał i zobaczył to usg i powiedział ze tam nic niema.przyznam jak badam sam jadro to nic nie wyczowam tylko takie jakby nitki albo podłózne zgrubienia na nim i to zalezy jak je dotkne.w badaniu miałem badane tez wezły chłonne i wykazało ze nie sa powiekszone ale mi sie zdaje ze sa własnie po lewej stronie lekko.kogo ja mam wkoncu słuchac? z ta diagnoza i co zrobic jak mnie boli? kilka razy byłem u urologa z tym i zawsze było to samo!!czy mozliwe ze boli mnie od tych zylaków czy to moze jakis rak albo cus? bo sie juz boje jak niewiem bo pisza ze jak wezły powiekszone to cos groznego.ale ja niewiem czy je mam wogole powiekszone......poprosze o odpowiedz na moje pytania.pozdrawiam .mam 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Węzły chłonne znajdują się w pachwinie i powinny byc w tej okolicy wyczuwalne jeśli są powiększone. Możliwe, że są to faktycznie żylaki powrózka nasiennego. Jednak musi ocenić to osobiście urolog. Radzę powtórzyć badanie usg i jeszcze raz udać się do urologa, może inego tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×