Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ddd161

Skóra z penisa nie ściąga się sama przy zwodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ddd161
Witam! Mam taki problem.Mam 18 lat i chce odbyć stosunek ale nie wiem czy mam stulejkę.Skora z penisa nie ściąga się sama przy zwodzie tylko muszę ja zsunąć sam ale nie powoduje to żadnego bólu ani w zwodzie ani w spoczynku.Problem jest jak chce z powrotem nasunąć skore na penisa ponieważ wtedy skora się podwija i przykleja dlatego musze sobie pomoc ręka żeby ściągnąć skore na miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej nie wskazuje to na stulejkę. Jeśli masz wątpliwości co do tego udaj się bezpośrednio do lekarza. Bez badania trudno stwierdzić czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xyz
I byłeś z tym u lekarza ? Mam dokładnie to samo, mam 15 lat. Proszę jak najszybciej o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość znowu xyz
Oj wybacz pomyliły mi się dni :) a sam to napisales godzine temu :) wybacz.. jeśli udasz sie do lekarza to napisz tu komentarz proszę, :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość urolog
jeśli skóra schodzi i was nie boli to macie normalne fajosy, a spowrotem zawsze mozna pomoc sobie ręką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtas
A co z nadmiarem skóry prezerwatyw się zsuwa z ta skóra i jest problem bo zabezpieczyć się trzeba?? Czy jedyne rozwiazanie to urolog nie ma żadnej maści czy czegoś w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.