Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość GRAZYNA

Czemu czuję ten ciężar w żołądku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GRAZYNA
Dzień dobry panie doktorze,ja 4 tygodnie temu zrobiłam gastroskopie bo miałam straszny cieżar w żoładku ,tak jakby kamień tam był.Przy oddechu,czuję jakby mi zołądek uciekał do sroka,wczesniej tego nie miałam.Czuje jak mi żoładek uciska i jest taki wklęsły podczas oddechu.Przy tym zaraz mam kołatanie serca.Co to jest?Mam zapalenie żoładka ,ale dziwne żeby takie dolegliwości mnie.Dziwi to nawet mojego lekara a nie jestem z natury jakąś histeryczką i sobie to wymyślam.Miałam pobierany wycine H.p -ujemny.Bardzo proszę o pomoc,jakie badania zrobić ,żebym wkońcu wiedział co mi jest? Dodam ,że EKG jest dobre,tarczyca też,krew i mocz też a ja nadal czuje się żle.Mam zadyszkę i podczas pochylenia lub leżenia na plecach cczy nawet na brzuchu nie moge zaczerpnąć tchu i czuje szybsze bicie serca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Można pokusić się o badanie ultrasonograficzne serca tzw. Echo. Ewentualną przepuklinę rozworu przełykowego powinna uchwycić gastroskopia, którą miała Pani wykonywaną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IKA
moze jesz późno kolację lub podjadasz w nocy! ja tez to mam gdy objem sie nocka nieswiadomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.