Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marta

Pieprzyk i znamię na sutku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta
...przy porodzie lekarze złamali mi obojczyk a pielęgniarki tak ułożyły mi rączkę, że znajdowała się na piersi, zbyt rzadkie zmiany opatrunków spowodowały, że miałam odparzenia, a na sutku zrobił się pieprzyk :-( nie wiem co mam z tym zrobić gdyż zamiast sutka mam ciemne brązowe znamię... do kogo mam się z tym udać i ile będzie mnie to kosztować?... obecnie nie planuję dziecka ale boję się, że w przyszłości gdy zajdę w ciążę mogę mieć z tego powodu problemy!... z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie na początku skonsultować się z dermatologiem. On zadecyduje czy rzeczywiście jest potrzeba wycinania tego znamiona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iza:):):)
mam problem pojawila mi sie krosta na sutku piersi na samym goze.podeszla mi ta krosta tak jakby kriwa ,poprostu jest troche czarna tak jakby. boje sie i nie wiem co robic co to moze byc prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Bez badania bezpośredniego trudno określić. Może to jakieś znamię, może naczyniak. Trzeba w tej sprawie udać się do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.