Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gastropatia rumieniowa, rozrośnięta błona śluzowa, rak żołądka?


Gość Adam 79

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu miałem gastroskopię, ponieważ miałem helicobacter. Nic tam poważnego nie stwierdzono (gastropatia rumieniowa, trzon i częśc przeodźwiernikowa o rozrośniętej błonie śluzowej). Teraz już od 2 miesięcy nie mam łaknienia, mam kłucia w żołądku (ale to nie problem). Bolą mnie strasznie plecy pod żebrami zwłaszcza prawa strona w dolnej części i jestem osłabiony. 2 dni temu miałem kolonoskopię i wszystko Ok., a teraz mam biegunkę. Robiłem USG 2x i ponoc wszystko dobrze. Miałem robione testy krwi RBC – 46.1, WBC-6.09, Hemoglobina-15.7, Żelazo-105 ug/dl, Bilirubina całkowita-0.7 mg/dl, Trzustkowe też dobre i OB.-10 po 1h. Miałem również robiony FOB z 3 próbek i jest negatywny. Moje samopoczucie jest fatalne, czy mogę mieć raka żołądka po roku od gastroskopi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam 79

Błagam proszę mi powiedziec czy jest to możliwe rok od gastroskopii i mając takie wyniki krwi i USG? Wszyscy mówią mi że to na tle nerwowym, czy to możliwe, to już ponad 2 miesiące jak czuję się osłabiony i budzę się w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem ale cierpię na nerwicę i wiem doskonale jak potrafi ona zmylić umysł, wywołuje objawy podobne do chorób jeżeli tylko się na coś nakręcisz. Budziłam się nocami, myślałam, że umrę, wyszukiwałam sobie setki chorób pomimo, że nikt nic nie znalazł poważnego. teraz już potrafię sobie z tym radzić i Tobie też tego życzę. Wycisz się, zapisz się na taniec, cokolwiek, a zobaczysz, że wszystko minie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×