Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie kości skokowej?


Gość Daria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc. 13 grudnia siedzialam na krześle obrotowym, które mi odjechało, prawie spadłam z krzesła ale zdążyłam złapać równowagę, jednak uderzyłam mocno górą stopy o dół grzejnika. Tydzień próbowałam funkcjonować myśląc że mocno ją zbiłam. W Sobotę 19 grudnia w nocy trafilam na pogotowie z opuchnieta noga, wielkim bólem. Stwierdzili złamanie kości skokowej. Dostalam partie 10 zastrzyków. Niestety nie mogę się nigdzie dostać do ortopedy. Czy ktoś może mi pomoc odczytać zdjęcia i poradzić co mam robić dalej? Nie mam ani gipsu, ani żadnego usztywnienia. Noga boli, aż do kolana i jest opuchnieta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdecydowanie polecam wizytę u fizjoterapeuty. Porada przez internet nie będzie w żaden sposób profesjonalna. Gabinety fizjoterapii są otwarte i dostępne dla pacjentów. Dopiero po przeprowadzonym wywiadzie oraz badaniu klinicznym fizjoterapeuta będzie mógł zaproponować zaplanowaną przez siebie terapię i rozwieje możliwie wszystkie Pani wątpliwości.

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem rok po takim złamaniu, to bardzo poważne złamanie ponieważ to złamanie przezstawowe, zagrożone martwicą kości skokowej która jest słabo ukrwiona, radzę udać się do dobrego ortopedy, ja kość miałam złożoną operacyjnie. Noga nie ma pełnego zgięcia grzbietowego i podobno tak już zostanie, pomimo rehabilitacji i ciągłych ćwiczeń nie jest najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×