Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartosz

Silny ból po prawej stronie, wyrostek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartosz
A wiec nie wiadomo z jakiej przyczyny , z Miesiąc temu dostałem silnego bólu po prawej stronie, nie mialem wymiotów , nudnosci nic, tylko jak sie poruszałem to mnie doskwierało. Byłem w Szpitalu poleżałem 3 dni podawali mi w kroplówce *Augumentin* i przeszło aż do dzisiaj poczułem ból, Ból jest taki sam, tylko o tyle ze moge chodzic, nie mam nudnosci , gorączki ani nic.Prostuje do Piona prawa noge i nie boli. Nie mam pojęcia cóz to moze byc. Z lekarzami to dogadac sie nieszło , to moze byc zapalenie wyrostka , zapalenie jelita, węzły chłonne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to zwykła kolka jelitowa czyli nadmierny, samoistny skurcz jelit. Trudno określić co się dzieje bez bezpośredniego badania, a także diagnostyki dodatkowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartosz
Bardzo możliwe, ponieważ czuje po prawej stronie ten ból i czuje tez na zołądku, taką cieżkość. Mozliwe to jest ze mam za duzo toksyn , a co zrobic by przeszło ? Dieta? Słyszałem ze nie wolno pic napojów gazowanych, ale ile w tym prawdy było to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Napoje gazowane są przeciwwskazane oraz potrawy ciężkostrawne. Doraźnie w razie bólu środki rozkurczowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartosz
Zażywam *duspatlin retard* i pomaga , praktycznie juz mnie nie boli. Tylko nie wiem dlaczego ciągle musze sie wyprózniac w muszle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.