Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Częste kłucia po prawej stronie w okolicach wątroby


Gość Grzegorz (minem)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz (minem)

Czeste klucia po prawej stronie w okolicach watroby co to moze byc moj lekarz nie wie i nie udzieli zadnych inforamcji? innych objaw nie mam kał oddaje normalny zadnych boli glowy zawrotów itp tylko ten ciagły bol klucie w prawym podzebrzu prosze o porade gdize ma sie udac aby mnie pzrebadali i stwierdzili co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

A czy były już wykonywane jakieś badania w tym kierunku? Np. usg? Ból w tej okolicy związany jest z kolką wątrobową, zapaleniem pęcherzyka żółciowego (ataki po posiłkach), zapalenie nerek (problemy z oddawaniem moczu, gorączka), czy też przyczyny nie związane z narządami jamy brzusznej, jak np. prawostronne zapalenie płuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem... Od kilku dni kłuje mnie pomiędzy żebrami a okolica bioder*/ jest to niewielki obszar ale strasznie boli mnie to i nic na to nie pomaga... Nie wiem co mam robic :( POMOCY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od rana jak wstałam to zaczeło mnie kuć po prawej stronie po obiedzie zaczeło mnie troszke kuc po lewej stronie.Bardzo mnie boli po prawej stronie.Tak mnie bolało,że połozyłam sie na łóżku jak leże to mnie boli.Boli mnie koło pępka w prawo. Jak by ktos wiedział co to może być to prosze napisać!!!!!!! Dziękuje!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiktoria*)

Dzień Dobry! Od miesiąca boli mnie w kolanie. Jak chcę wyprostować to nie mkogę bo coś tam mam że nie mogę wyprostować.W prawym kolanie. Jak by ktoś wiedział co to moze być to niech mi napisze. Dziękuje! Do Widzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam podbny problem. Ostatnio zaczęło mnie kłuć w prawym boku pod żebrami. Szczególnie mnie boli gdy chodzę albo wstaję z pozycji siedzącej. Oprócz tego czuje takie jakby pieczenie w okolicach krocza i dość często oddaję mocz (odczuwam przy tym pieczenie i ból). Mam tak od kilku dni, proszę o poradę bo bardzo się martwię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[] nie jeść s k o m p l i k o w a n y c h rzeczy - wątroba nie zdzierży całej tablicy Mendelejewa za to zajmie się czymś pożytecznym ten organ (jest bardzo ważny czy zdrowy czy chory) [] jeść nieskompilowane rzeczy a dobre - mieszać z śliną w jakimś stopniu [] pic wodę źródlaną rano i wieczorem po myciu zębów - wypłuczesz syf z siebie [] pić wodę mineralną do nauki do pracy - minerały potrzebne [] 1 godzina sportu dziennie min - odmulisz organy wszelakie [] jak palisz to ogranicz się do delektowania się w miarę *uzdrawiania się* to rzucisz bo nie będzie dobre, poczujesz zamulenie [] jak pijesz mocny alkohol to nawałka 1 na miesiąc max - ale alko + skopikowane rzeczy = rak [] piwko 1 na tydzień max dla dobrego samopoczucia [] miód, oliwki, cytryna, jaja, chude mięso, [] surowizna warzywna parzona wrzątkiem bo tam jest syf gospodarczy [] hoduj ogórki pomidory bo kupujesz hooj wie co [] bakterie złe na rękach, klawiaturze, warzywach myć [] bakterie dobre pasożyty pic w jogurtach (nieskompilowanych - naturalnych) [] wyj3b4ć patelnię za okno - piecz (nie na spalinach, nie na syfie, piecz w cieple albo susz, glill legalny i ognisko ale pić) [] zażywaj, wdychaj, wcieraj zioła jak pradawni szamany zabici przez chrześcijan i farmaceutów - natura cie uratuje [] mleko nie jest mlekiem - mleko masz jak krówkę zdrową nakarmisz łąką ładną [] ser nie jest serem - ser masz jak se go sam zrobisz albo sie na tym znasz co kupić [] kielbasa nie jest kiełbasą - ---- || ---- ....łąka... [] jak brzuch się rozlewa na boki jest jak galareta i coś tam kuje najpierw poracuj nad tym bólem potem brzuszki niech mięśnie zjedzą tłuszcz [] słońce - dobra witamina pod skórą nie ma jej w zimę a wtedy boleć będzie - nie przesadzać z opalaniem chyba ze jesteś murzynem - na słońcu poruszać się [] zimne prysznice - spalasz kalorie bo znowu ciepło trzeba wytworzyć [] gdy kupa jest nieśmierdząca pokryta śluzem w jednym kawałku jest zdrowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie i bardzo proszę o odpowiedź. Pierwszy raz jakieś 4 miesiące temu po środku, zaraz pod żebrami (okolice wątroby?) poczułam okropny ból. Było to coś w rodzaju silnego ukłucia. Od tamtej pory sytuacja powtórzyła się kilka razy (ok. 4-5). Co mam w tej sytuacji robić (oczywiście wiem, że muszę udać się do lekarza), ale jakie mogą być tego przyczyny oraz skutki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłam przytomność rano, poszłam do lekarza, zrobił mi badanie krwi na cukrzyce, moczu i kału, wyszło, że jestem zdrowa. A tydzień leżałam w łóżku bo byłam osłabiona, piłam i jadłam posiłki. Nie pale nie pije, nie biole tabletek antykoncepcyjnych. Mam jedynie niedomykanie się płatka w sercu, kardiologa mam za 2 tyg. co możecie mi poradzić. Mam 20 lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×