Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rafał

Stosunek seksualny a stulejka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał
Witam Chciałbym Panu zadać następujące pytania : 1. Czy stulejka może powodować problem z wprowadzeniem penisa do pochwy ? 2. Czy konieczne jest ściągnięcie napletka podczas stosunku ? 3. Czy nieściągnięty napletek może powodować mniejszą przyjemność podczas stosunku dla partnerki ? 4. Czy stulejka wymaga leczenia jeśli w stanie spoczynku i niepełnej erekcji jestem w stanie ściągnąć napletek (w stanie całkowitej erekcji przebiega to nieco boleśnie ) Powiem szczerze , że nie przeszkadza mi to specjalnie (higiena jest zachowana) i nie jest to powodem do niepokoju mimo to chciałbym fachowej porady , a może jednak coś z tym trzeba zrobić. Proszę o poradę z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam. 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Stulejka może być przede wszystkim powodem bólu, mniejszych doznań podczas stosunku. Myślę, że tak czy inaczej powinien zbadać Cię urolog i wtedy stwierdzić jakie leczenie zastosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.