Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w po prawej stronie ciała pod pępkiem obok biodra to zawsze wyorstek?


Gość Zuzia.

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni boli mnie miejsce ok. 5 cm w lewą strone od prawego biodra pod pępkiem! Boje się ze to wyrostek. Chociaż nie boli przez cały czas. Czasem też ból jest po drugij stronie, ale rzadko. Zastanwiam się czy taki ból to może być tylko wyrostek robaczkowy. czy mój ból może być związany z czym innym! Bardzo się boje. Próbowałam podnosić nogę do pionu i bolało. Czytałam że podczaswysiłku ból powiniem wzrastać a ja podczas wysiłku go nie odczuwam! proszę o pomoc. MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE. czy jeśli to wyrostek to mogę go jakoś podleczyć zeby się nie wylał!? Nie wiem czy zgłosić się do lekarza. Boje się że jeśli bede miała operacje to będe musiala sie pożegnać ze sportem który uprawiam! proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić co się dzieje bez badania. Najważniejsze w rozpoznaniu zapalenia wyrostka robaczkowego jest badanie kliniczne (badanie ręką). Wątpie, że od 5 dni występujące objawy są związane z zapaleniem wyrostka robaczkowego (w chwili obecej stan Pana byłby już ciężki). Bóle opisywane przez Pana mogą być spowodowane patologią w zakresie nerki, jelita grubego, kręgosłupa. Takie bóle pewnie trzeba będzie jeszcze zdiagnozować za pomocą badań dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×