Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zofia

Zakrzepica odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zofia

Witam. Mam chyba problem z zakrzepicą odbytu którą powstała w skutek nieleczonych lub źle leczonych hemoroidów. Zakrzep pierwszy pojawił się miesiąc temu, silny ból, skurcze jelit, pieczenie, świąd. stosowałam różne maści, czopki i nasiadówki z kory dębu. Trochę pomogło. Zgłosiłam się do lekarza chirurga który palcem zbadał odbyt  zdiagnozował zakrzep i zalecił zabieg nacięcia, który miał się odbyć dopiero za miesiąc  😞 I zalecił dalsze stosowanie leków, które stosowałam dotychczas.Czytałam że duże i bolące zakrzepy usuwane powinny być w ciągu trzech dni, ale cóż lekarz nie ma pewnie czasu :(. Czekam do wizyty 2.09. W tym czasie pierwszy zakrzep zdążył się schować A pojawił się drugi w innym miejscu. Dodatkowo stosowałam okłady z naparu rumianku.pomagają choć trochę. Teraz jestem pełna obaw czy zgodzić się na zabieg bo w razie komplikacji(ropni lub długiej rekonwalestencji) nie chce już dłużej cierpieć. Czy godzić się na zabieg czy dalsze leczenie zachowawcze?proszę o podpowiedź. Może ktoś też był w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.