Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Righter

Cum on opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Righter

Szukam opinii wśród osób zażywających ten środek na erekcję. Jak działanie? Czy byliście z niego zadowoleni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miks

Moim zdaniem jedne z lepszych tabletek na erekcję. Zaiwerają w soboie dużo L argininy. Obecnie jestem na ukonczeniu pierwszego opakowania ale myśle, ze pewnie do nich wrócę. Testowałem już wiele tego typu srodow. Te są zdecydowanie w czołówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fruzel

Było to kolejne tabletki na erekcje, które brałem. Te polecił mi tym razem lekarz i jestem ogólnie zadowolony.Erekcja ejst o wiele lepsze. Działanie nie jest jednorazowe ale podoba mi się toże jest na dłużej. Nie trzeba pamiętać aby brać ze sobą tabletkę . Po prostu ustawiłem sobie przypomnienie w telefonie i raz dziennie z rana biorę tabletki. Zapominam już ,że kiedykolwiek miałem problemy z erekcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dastan

Panowie a jaka jest dawka l argininy w cum on? Tak poza tym czy wystarczą same te tabletki czy łączycie je z czymś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amaz

Nie mam przy sobie teraz tego opakowania - a ale i tak Ci to nic nie powie. Jest taka jaka powinna być. Z tego co wiem, to mniejsza niż w penis complete. W przypadku cum on zażywasz tabletkę dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.