Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mateusz

Obwisłe jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz
Witam! Mam problem z jądrami. Tak jak w temacie, mam bardzo obwisłe jądra. Myslalem ze to moze tylko moj wymysl jednak moja partnerka takze zwrocila na to uwage. Chciałbym sie dowiedziec jak mozna temu zarazdzic bo nie wyglada to estetycznie a nawet bardzo zle. Prosze o pomoc tutaj bowiem troche sie wstydze pojsc z tym do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wradertysta
Może jakieś zdjęcie? Ponieważ nie dla wszystkich obwisłe jądra znaczą to samo. Powiedz mi czy podczas wzwodu moszna *otula jądra* czy nadal jest obwisła? Często wystarczy udać się na zabieg, i moszna zostaje skrócona, ale jeśli nie przyszkadza ci to w codzienności nie powinieneś tego ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
podczas wzwodu moszna dalej jest obwisła. No chyba że jest ziomno to wtedy sie kurczy i wyglada tak jak chyba powinna wygladac. A o jakim zabiegu mowa i jak on wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie udać się do urologa. Czasami wykonuje się zabiegi plastyczne w zakresie moszny poprawiając jej estetykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość UW
Sam jesteś mało dojrzały, nikt jaj nie tnie tylko poprawia komfort życia i do zdrowego stanu doprowadza organizm. Mam problem jak w temacie, gdzie szukać pomocy, ktoś zna kliniki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Weź idź do szamvonurka i powiedz że ma ci wypromować skrobi żeby ci zrobił makumbe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary chlop
A moje jaja juz mi bardzo obwisly i dyndaja na 23cm. Fajnie jest podczad sexu jak torba zjajami obija sie o cialo kobiety. Moja pani uwielbia sie bawic moimi jajkami i jeszcze je bardziej rozciaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniela
Mateusz chlaśnij nożem torbę z jajami i sama się skróci i masz już po problemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola
jaki to problem ja lubie chłopaka z dużymi i długimi jaj i mnie podnieca gdy walą mi po łudach lub dupci ciesz się co masz a nie wybrzydzaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stenia
ja lubię jak jest co trzymać w rękach lubie się nimi bawić czyli skręcać ciągnąć patrzeć jak się zachowuje ten mały to mnie podnieca mam takiego posłusznego starszego pana co zechce to z nim robie az leci z tego taki biały płyn i sapie i syczy a mnie kręci jak on mnie pragnie widzę to ale nic nie dostaje bo chcę go zatrzymać dla siebie na zawsze .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof
stenia &#8226* ponad pół roku temu Ja lubię jak jest co trzymać w rękach lubie się nimi bawić czyli skręcać ciągnąć patrzeć jak się zachowuje ten mały to mnie podnieca mam takiego posłusznego starszego pana co zechce to z nim robie az leci z tego taki biały płyn i sapie i syczy a mnie kręci jak on mnie pragnie widzę to ale nic nie dostaje bo chcę go zatrzymać dla siebie na zawsze . Stenia,bardzo lubie to co opisalas.Moze sie poznamy? strapiony@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.