Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Stulejka? ból przy zdejmowaniu napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Dzien Dobry Mam takie pytanie mam 14 lat i sie boje czy mam Stulejke poniewaz gdy sie masturbuje napletek nie schodzi a gdy chce go zdjąc bardzo boli gdy moj penis jest w spoczynku to moge zdjac jak na zdjeciu nie calego zdjołem pokazalem tylko ze cos mam na zołedziu jakas linia jest przyczepiona do niego PROSZE o pomoc!;/ aha i czy bede mial wiekszego ..bo wie pan mam 14 lat i moj penis ma tylko 9cm w Zwodzie ;/ Tu Jest zdjecia mojego Penisa.! http://i39.tinypic.com/9is95j.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej osobiście udać się do urologa, który Cię zbada i zadecyduje o dalszym postępowaniu. Musisz również porozmawiać o tym z rodzicami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
mam tak samo tez mam ta linie lecz żadnej faudy nie mam i boje się naciagnac napletka do końca prosze odpisać na temat tej lini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Dla zainteresowanych tak mogą wyglądać choroby penisa zdjęcia, objawy http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Farah

Mogą, ale przecież to nie o to tutaj chodzi. Jeśli problem jest ze stulejką to na pewno odczuwa sie pewien dyskomfort, który poprzez zabieg można zniwelować. Macie specjalne kliniki, które tym się zajmują przykład z Łodzi, Multiclinic Centrum Medyczne  można się skontaktować i poprosić o wizytę. Sam zabieg nie boli, a z tego co się czyta to główna obawa większości panów zaraz bo męskiej dumie, żeby nie iść i nie wyleczyć problemu - cóż jak ktoś lubi się męczyć to jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dr Adam

Zobacz dużo zdjęć chorób -->  bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.