Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamcia

Ciągłe odbijanie. Pomocy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamcia

Witajcie. Poszukuje osób które mają problem z uporczywym odbijaniem. Mam stwierdzony refluks ( niewydolność wpustu, przepuklina - objaw dzwonu, żółć w żołądku). Z dnia na dzień dokładnie 18 msc temu pojawiło mi się puste odbijanie powietrzem. Wcześniej miałam tylko zgagę i cofki z kwasem ale bez żadnego odbijania się pustym powietrzem. Miałam kilka gastroskopii, rezonans i TK jamy brzusznej, usg i nic nie dało odpowiedzi co się dzieje. W dzień bekam ok 70 razy już z tego wszystkiego policzyłam sobie kilka dni. Leki nie pomagaja żadne oraz to co jem nie ma wpływu 😞 najbardziej męczące jest po wypełnieniu żołądka to odbijanie ale na pusty żołądek też odbijam tylko mniej. Może ma ktoś podobny problem? 😞 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamcia
15 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Skanuj trzustkę

Napisałam że miałam już wszystkie badania. Rezonans miałam dwa razy jamy brzusznej oba z kontraktem tak samo jak tk i nic z trzustka się nie dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamcia

Może ktoś jeszcze coś odpisze? Może ktoś zna kogoś kto miał podobnie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba

Niestety tak nie miałem nie wiem jak pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.