Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Martyna

Przerośnięty ziarniniak naczyniowy i ciało obce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna

Ok 2-3 miesiące temu na prawym podudziu zrobiło mi się niewielkie, czerwone znamię, które z czasem zaczęło rosnąć. Gdy osiągnęło wielkość ziarenka grochu poszłam do dermatologa, który stwierdził, że jest to ziarniniak naczyniowy (zwłaszcza, że jestem w ciąży w podobno wtedy czesciej się zdarzają). Od kilku dni po dotknięciu można było wyczuć, że z prawej strony delikatnie sączy się ropa. Znamię z tej strony pociemniało i zrobiło się twarde. Cały czas rosło. Wczoraj wieczorem podczas oglądania filmu kulka pękła, a moja skarpetka była cała we krwi, że można było ją wykręcić, a na wierzch wyszło mięso. Gdybym nie zobaczyła plam krwi na podłodze i skarpetki nie wiedziałabym nawet, że krawie. Nic nie było czuć. Wizytę u chirurga onkologa mam pojutrze, jednak zaniepokoił mnie najpierw fakt, że miało to większe nie rosnąć, a urosło jeszcze czterokrotnie, a także fakt, że to pękło i coś z tego "wyszło". Może ktoś miał coś podobnego?? tfbaajny2m57.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.