Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kol_pat

Przepuklina pachwinowa lewostronna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kol_pat

Witajcie, 

w poniedziałek przeszedłem operacje plastyki przepukliny pachwinowej lewostronnej. Dzisiaj nie odczuwam już boli samej rany, a także widzę, ze ładnie się goi. Jednak od wczoraj podczas chodzenia odczuwam palący, szczypiący ból w środkowej części podbrzusza. Rano udałem się do kliniki, w której odbyła się operacja i chirurg patrząc potwierdził, ze ładnie się goi i nie widzi większego problemu. Kazał brać nadal leki przeciwbólowe (ale wydaje mi się, ze one nie działają) oraz prowadzić życie domowo-łóżkowe. Oczywiście w obecnym czasie nie jest to trudne, jednak ten dziwny bił jest okropny. Czy ktoś z Was miał podobny bol i mu przeszedł. Czy to pozostanie ze mną do końca życia?

wiem, ze podobny temat jest już w archiwum, jednak nie odnalazłem tam odpowiedzi, a także nie moglem dodać pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Jestem 3 tygodnie po zabiegu i odczuwam to samo, szczypanie i ciągnięcie podczas chodzenia o ile nie w samej pachwinie a nad nią w podbrzuszu, niby potrzeba czasu, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.