Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Gorączka po wyjściu że szpitała z OZT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania

Siostra trafiła z OZT do szpitala była miesiäc w śpiączce, dawali jej 3 %szansy na przeżycie. W trakcie hospitalizacji  miaĺa operacje wycięcia torbieli.Po 3 miesiącach wyszła ze szpitala-czekali tylko na to by zaczęła sama jeść.Od 3 tygodni jest w domu ,bez siły.Ma 49 lat A wygląda jak babuleńka. Chodzi przy balkoniki,ale martwi mnie to ,że goräczkuje i to dosyć wysoko-wieczorami 39.5 w dzień spada do 38.Lekarz zlecił pobranie krwi i ma cały czas stan zapalny,bieże 6 dzień antybiotyk domięśniowo ,a gorączka  nie ustępuje.Ponadto gdy łyka tabletki to wymiotuje,dostała zastrzyki na wymioty i jest lepiej.Bardzo  się martwię, dzieci jej mówią,że panikuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Hej Aniu

Minęło już trochę czasu od twojego wpisu, i widzę że nikt ci niestety nie pomógł,ale może ty pomożesz mnie.Mam podobną sytuację tyle że z mężem.Jest w trakcie leczenia martwiczego zapalenia trzustki juz 9 .dzień.Bierze silne antybiotyki,a mimo to od wczoraj gorączkuje.NMogłabyś napisać co u twojej siostry było przyczyną gorączki,i jak się teraz czuje? Będę ci ogromnie wdzięczna.

Pozdrawiam Kasia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.