Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość basia

Niedrożność jelit mechaniczna spowodowana zrostami po operacjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basia
Jestem po operacji po raz trzeci, ciągle ten sam temat, mianowicie mam problemy z jelitami, moja operacja ostatnia była spowodowana *niedrożność jelit mechaniczna spowodowana zrostami po operacjach*. mam pytanie do chirurga: czy powinnam się gdzieś leczyć, żeby zapobiec kolejnej operacji ? gdzie powinnam się udać ? do Gastrologa ?? proszę o odpowiedź. po operacji miałam skurcze, bardzo bolesne przez ok. dwa tygodnie, brałam tabletki rozkurczające przepisane przez lekarza no i pomogłoby na razie nie mam tych skurczy. Ale czy można jakoś się leczyć aby zapobiec kolejnej operacji. Mam już prawie 40 lat i boję się, że kolejnej operacji już nie dam rady przetrwać. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Niestety brak skutecznej metody zapobiegającej powstawaniu zrostów. Najlepiej leczyć się w poradni chirurgicznej. Może nawet w takiej, w której pracuje chirurg, który Panią operował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.