Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Labtecsc

Ból lewego jądra i okolic pachwin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Labtecsc
Witam mam 22 lata i wielki problem. Od 8 miesięcy odczuwam ból w lewym jądrze. Na początku bolał mnie brzuch, potem okolice pachwin i na końcu lewe jadro. Jądra są normalne, nie powiększone, ani spuchnięte, nic innego mnie nie boli. Czuję się dobrze, tak jak zawsze. Na początku prawie codziennie odczuwałem ból, później trochę mniej, a nieraz przez ponad miesiąc w ogóle. Nie wiem nawet, w którym miejscu to czuję. To jakby się rozchodziło po całym jądrze. Przeważnie boli mnie jądro i okolice pachwin. Proszę o szybką odpowiedź. Co to może być? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Na pewno z tym problemem musisz skonsultować się z lekarzem. Trudno mi określić rozpoznanie nie badając Pana. Najlepiej udać się do chirurga lub urologa. Możliwe, że sama przyczyna dolegliwości nie tkwi w jądrze, ale w powrózku nasiennym (np. żylaki) lub tworzy się u Pana przepuklina pachwinowa lub udowa, nie do końca jeszcze uwidoczniona. Możliwe także, że to zwykły nerwoból nie mający uchwytnej przyczyny. Dobrze by było także wykonać kontrolne zdjęcie Rtg odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa celem wykluczenia dolegliwości bólowych związanych z nerwami wychodzącymi z kręgosłupa. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IZA
moj maz rowniez ma bole w tych okolicach ...czy usg jamy brzusznej cos po czesci zdjagnozuje??pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.