Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie ciężkości lub wypychania w miejscu wyrostka


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Doktorze jakis tydzien temu nagle dostalem goraczki ktora trwala jedna noc od tej chwili przez nastepnych kilka dni mialem biegunke. Problem w tym ze nic mnie nie boli lecz utrzymuje sie dziwne uczucie *ciezkosci* lub *wypychania* w miejscu wyrostka , bardzo dziwne uczucie lecz apetyt mi dopisuje ale boje sie jesc. To uczucie bardzo ciezko opisac lecz nie jest to bol ale czuje ze cos sie tam dzieje co mam z tym zrobic. Wspomne jeszcze ze bylem u lekarza i on stwierdzil grype żołądkowa.Powiedzial ze przejdzie i co prawda przechodzi biegunka ale to uczucie nabrzmienia wewnatrz jest niepokojace. Grype takowa przechodzilem kilka razy w zyciu ale to co sie teraz dzieje nigdy nie mialo miejsca. Czy to moze byc wyrostek czy *MA BOLEC* przy wyrostku? Bardzo prosze o jakakolwiek diagnoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lekarz badał Pana i nie wysnuł podejrzenia zapalenia wyrostka robaczkowego to na pewno takowego nie ma. Bóle rzeczywiście mogą być następstwem wirusowego zapalenia żołądkowo-jelitowego. Jeśli dolegliwości te nie ustąpią w przeciągu tygodnia radzę skontaktować się ponownie z lekarzem. Być może trzeba będzie wykonać dodatkowe badania (np. laboratoryjne lub/i USG jamy brzusznej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×