Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość J

Guzek pod moszną

Rekomendowane odpowiedzi

Gość J
Witam, Wyczułem na środku worka mosznowego(miedzy jądrami) guzek, który swędzi po kąpieli. Gdy ścisnąłem lekko wydobyła się wydzielina lub ropa, ale bardzo mało jednak guzek się pomniejszył. Co to może być i czy to poważne? Istnieje obawa raka jąder?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przede wszystkim z opisu wnioskuje, że zmiana znajduje się na skórze, a nie wewnątrz worka mosznowego. W tej sprawie najlepiej skontaktować się z dermatologiem. Trudno powiedzieć mi bez badania czy jest to zwykła krostka z bakteryjnym nadkażeniem czy inna zmiana związana z chorobą weneryczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość j
wewnatrz wczoraj wyczuwalem taki woreczek dzisiaj go juz nie ma jest tylko piekacy slad na skórze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość POMOCY
Pomocy... Mnie moszna swedzi juz od kilku miesiecy... wcześniej wyczuwałem mały guzek ale teraz sie troche powiekszył, jest on chyba pod skurą ale w miejscu gdzie on jest i w okolicach tego miejsca potwornie swedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość domin
ja też to mam , smaruj olejkiem od świerzba i nie drap , ja tez mialem swedzaca krostke jak drapalem to sie powiekszala , NIE DRAP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.