Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość TOMASZ

Narośl w dolnej części lewego jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TOMASZ
Witam mam 28 lat i nigdy nie mialem problemow z jadrami i zaczolem sie martwic poniewaz jestem w anglii a moj angielski nie jest najleprzy aby sie poradzic lekaza Na lewym jadrze u dolu mam narosl ktora czasem jest miekka i nieduza a czasem robi sie wieksza nabrzmiala i boli tak ze czasem czuje ja podczas ruszania sie Co to moze byc i co powinienem zrobic PROSZE ODPISZCIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno najlepiej byłoby w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem, najlepiej urologiem. Nie ocenię guzka bez badania. Być może, prawdopodobnie jest to jakiś żylak powrózka nasiennego, włókniak, poszerzony lub zagięty nasieniowód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Witam Tomaszu ja mam ten sam problem tylko z tą róznicą ze mnie pobolewa cały czas i mam uczucie ciezkości tego jądra, Moze podzielisz sie co Tobie dolegało. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Tak tylko napisze ze w moim przypadku okazalo sie ze jest to torbiel. Urolog powiedzial ze jak bedzie rósł to mam sie zglosic do niego a jak nie to kontrolnie na wiosne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.