Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość appp

Problem z erekcją

Rekomendowane odpowiedzi

Gość appp

Witam. Mam 28 lat. Około 2 tygodni temu pojawiły się u mnie zaburzenia erekcji, co ciekawe z dnia na dzień. Jednego dnia odbyłem normalny stosunek z partnerką, a już drugiego dnia członek nie był w pełni sprawny i od tamtej pory problem nie ustąpił. Od dłuższego czasu obserwuję gorszą jakość erekcji (np. trudno mi ją utrzymać w prezerwatywie) ale nigdy do tego stopnia by uniemożliwić mi normalny stosunek. Wykonałem badania hormonalne, okazało się że mam podwyższony poziom prolaktyny: 20,93ng/ml przy normie 4-15. Pozostałe wyniki: estradiol – 14,12; testosteron – 15,05; kortyzol w surowicy – 19,96 (krew pobierana ok 7:30 rano). Dodam, że regularnie trenuję i staram się racjonalnie odżywiać. Zastanawiam się czy może to mieć związek z moim długoletnim zaangażowaniem w oglądanie pornografii i masturbowania się. Wiedziony poradami postanowiłem porzucić nałóg w styczniu i od kilku tygodni się tego trzymam. Mam świadomość, że bycie na takim odwyku może się wiązać ze spadkiem libido, ale czy może to się stać z dnia na dzień? I czy może to mieć aż taki wpływ na wyniki hormonów? Zastanawiam się z jakim lekarzem skonsultować swoje dolegliwości w takim przypadku, z seksuologiem czy raczej endokrynologiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingors

Myślę,ze prolaktyna nie jest aż taka wysoka. Szczególnie,ze dużo zależy od dnia w którym robisz. Jeśli powstały zaburzenia hormonalne to nie mogły wystąpić z dnia na dzień Wszystko w tym przypadku rozwija się o wiele, wiele dłużej. A nie tak od razu.Czy nie ma problemów z erekcją jeśli sam się masturbujesz?Cz próbowałeś może tabletek z L argininą? Czasami problemy z erekcją są dość częste i większa dawka L argininy rozwiązuje sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Septim

Spokojnie, pewnie to chwilowa niemoc. Takie problemy wcale nie są takie rzadkie i wielu mężczyzn tak ma. W różnych etapach życia, nie tylko po 50 stce. Również młodym się zdaarza. Z badan możesz sobie jeszcze zrobić badania na hormony tarczycy. Ogólnie zaburzenia tarczycy u mężczyzn nie są częśte, ale się zdarzają tak wiec warto byłoby to sprawdzić. No i podstawowe ( morfologia, crp oraz ob). Tak jak kolega możesz spróbować środków z Largininą.Proponowałbym cum on, ewentualnie ero tabs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dingors

Lepszy byłby mom zdaniem cum on. Bo w składzie ma nie tylko L argininę ale również inne substancje, które polepszają męską kondycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość appp

Dziękuję za odpowiedzi. Poczytałem sobie opinie i zdecydowałem się na kupno środka Cum on. Prosze jednak o informację przez jaki okres czasu mogę brać ten środek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Perski

Tak długo jak będzie odczuwał tego potrzebę. Na pewno nie nastawiaj się na jakieś dobre efekty już na początku bo na działanie środka trzeba poczekać trochę dłużej. Pierwsze efekty pojawiają się mniej więcej po tygodniu, u niektórych prędzej, u niektórych później (ale to pewnie już wiesz skoro czytałeś opinie o tabletkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×