Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Popękania i mastka pod napletkiem


Gość RGL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu mam malutkie, pionowe popękania skóry napletka, tuż na szczycie, wiec w momencie ściągania bolą i pieką. Poza tym zauważyłem, że pod napletkiem zbiera mi się mastka a na żołędziu pojawiły się gdzieniegdzie małe czerwone kropki. Co to może być? I co ważniejsze jak się tego pozbyć, czy jest jakaś maść, która mi pomoże (mam Pimafucort ale boję się użyć bez konsultacji). Proszę o szybką pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam coś takiego to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Mastka występuje u każdego jeśli się nie myje odpowiednio często powierzchni pod napletkiem, a te zaczerwienienia i pęknięcia pewnie wzięły się stąd że w niemytej mastce nagromadziło się jakieś dziadostwo (bakterie/grzyby itp.). Wystarczy zacząć się myć pod napletkiem i problem zniknie,a nie jakieś nawilżania i inne duperele *) W ogóle jak można kutasa nie domywać w tym miejscu, no chyba że ktoś ma stulejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam problem po stosunku naruszyłem żołędzia poprostu w dwoch miejscach nadpęk i mam teraz problem bo jak chce teraz wyciągnąc z napletka żołedzia to cięzko mi jest go wyciagnac bardzo boli tak jakby sie skora skórczyła i na około jest otoczka taka blada niewiem jak to nazwac i przy kazdym stosunku boli i niewiem co robic .PROSZE O POMOC CZY TO COS GROZNEGO CZ MUSZE IŚC DO LEKARZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×